VÝHODY použití produktu

Zvýšení prodeje a konverze díky přeměně návštěvníků ve spokojené zákazníky!


Vaši potenciální zákazníci se lépe rozhodnou, zda u Vás nakoupí, pokud budou vědět všechny informace o nákupu předem - jak dlouho trvá objednávka, jaká je kvalita zboží, jak firma reaguje na dotazy atd. Poskytněte jim tyto informace prostřednictvím hodnocení a komentářů od zákazníků, kteří u Vás již nakoupili!

Objednejte ještě dnes a zajistěte si zvýšení konverze →

Výhoda oproti konkurenci a upevnění pozice na trhu


Buďte lepší! Nabídněte svým klientům dodatečný servis – unikátní možnost dozvědět se o Vás informace od nezávislých lidí – stejných jako jsou oni sami. Získejte konkurenční výhodu prostřednictvím svých klientů!

Objednejte ještě dnes a upevněte si své postavení na trhu →

Zhodnocení silných a slabých stránek Vašeho podnikání z pohledu zákazníků!


Využijte nejcennější zpětné vazby k vylepšení Vašeho podnikání - pracujte s názorem Vašich zákazníků! Díky modulu zákaznického hodnocení Safe Online Reputation získáte možnost lepšího kontaktu s Vašimi zákazníky a budete tak moc lépe řešit jejich přání
a stížnosti!

Začněte ještě dnes naslouchat svým klientům a shromažďovat cennou „zpětnou vazbu“ →

Ochrana proti neoprávněnému hodnocení!


Profesionální prodejci vědí, jak důležitá je v podnikání pověst. Sofistikovaný systém modulu zákaznického hodnocení Safe Online Reputation Vám poskytuje ochranu proti neoprávněnému hodnocení! Z tohoto důvodu jsme zavedli povinný komentář k negativnímu hodnocení a sedmidenní lhůtu na zveřejnění. V této lhůtě Vám dáváme možnost na negativní hodnocení reagovat.

Začněte ještě dnes shromažďovat cenná hodnocení a komentáře a chránit svoji on-line reputace →

Rozšířená statistika pro Vaše pohodlí a kontrolu


Náš sofistikovaný systém hodnocení Vám poskytne podrobný popis zasílaného hodnocení podle mnoha kritérií. Veškeré údaje jsou prezentovány v podobě přehledných diagramů, které lze snadno exportovat, vytisknout nebo nastavit automatické zasílání na Váš e-mail.

Začněte ještě dnes získávat hodnocení od svých klientů a buďte vždy ve středu dění →

Dodatečná reklama prostřednictvím sociálních sítí


Všichni vědí, že spokojení klienti jsou nejlepšími prodejci. A sociální sítě Facebook, Twitter jsou mohutné základny pro šíření doporučení. Safe Online Reputation podporuje Vaší Social Media strategii prostřednictvím doporučení a díky šíření Vašeho hodnocení - a to vše bez dalších marketingových nákladů.

Objednejte dnes a začněte využívat spokojených zákazníků jako referencí →

Jedinou informací, kterou náš systém potřebuje pro odesílání hodnocení, je email Vašich klientů. Informace o ceně a složení nákupu nesbíráme!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si plnohodnotnou měsíční verzi zdarma! Otestujte náš produkt a vyzkoušejte si výhody užívání modulu Safe Online Reputation v praxi!.
VERZE ZDARMA!