Rozhovor s ředitelem společnosti DIC Onsite s.r.o.

Mgr. Ilya Chernetsov - jednatel společnosti Safe Shopping s.r.o.
Společnost Safe Shopping s.r.o. přináší e-shopům a internetovým službám možnost sběru zákaznického hodnocení přes modul zákaznického hodnocení Safe Online Reputation.

Jak dlouho poskytujete službu Safe Online Reputation?

Myšlenka projektu Safe Online Reputation vznikla v roce 2010. Ve stejném roce byla založena
i firma Safe Shopping s.r.o. Skoro celý jeden rok zabralo programování a organizace, komerční start produktu proběhl na konferenci E-commerce na podzim roku 2011.

Co Vás přivedlo k myšlence začít toto podnikání?

Internet je místo, kde důvěryhodnost hraje velkou roli. Chtěl jsem vytvořit projekt, který by pomohl lidem najít spolehlivé obchody na internetu a nakupovat bez obav. Sám jsem měl negativní zkušenost s nákupem přes e-shop a to byl jen další impuls k tomu, aby vznikl Safe Online Reputation.

Co jste dělal předtím?

Po ukončení studia v Německu jsem se přestěhoval do Prahy a pracoval jsem v mezinárodní firmě, která provozovala velkoobchod s mobilními telefony. V rámci této firmy jsem spoluzaložil oddělení online prodeje. Vlastnil jsem také jeden e-shop v Německu, který jsem brzy prodal.
Načerpal jsem tak mnoho zkušeností v oboru e-commerce.

Co nabízíte zákazníkům? V čem jste výjimeční?

Nabízíme našim klientům vybudovat důvěru spotřebitelů. Vytvořili jsme modul zákaznického hodnocení Safe Online Reputation s možností individualizace celého projektu. Tím pádem můžeme nabídnout náš produkt nejen e-shopům, ale také podniků, které nabízí služby přes internet. Každý z našich klientů je pro nás výjimečný a proto jim chceme nabízet výjimečné služby.
Velice důležité je pro nás také to, že dokážeme garantovat reálnost a nezávislost každého hodnocení. Takové hodnocení se jako jediné dá považovat za přínosné!

Nabízíte nějaké speciální, doprovodné služby, jako emailovou nebo telefonickou podporu, bonusy stálým klientům apod.?

Ano. Každému jsme schopni modul zákaznického hodnocení “ušít na míru”. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému.
Klientům poskytujeme emailovou i telefonickou podporu a profesionální podporu při instalaci.

Co nebo kdo tvoří Vaši firmu? Co je nejdůležitější?

Jsem hrdý na to, že mám v týmu velice schopné zaměstnance, kteří jsou profesionály v oboru e.commerce. Schopný tým je nejdůležitějším základem našeho podnikání.
Nedílnou součástí je také sofistikovaný systém našeho modulu, který určitě ocení každý z našich klientů. Ale moje motto zní: “People before technology.”

A co je pro Vás nejdůležitější v osobním životě?

Moje rodina. A férový přístup ke všemu a všem.


Veronika Egerová
PR specialist