Rozhovor s Ditou Bachroňovou - Marketing Manager PennyGirl

Dita Bachroňová je pozitivní člověk už od pohledu. To, že má ráda vše nové, prokázala ve chvíli, kdy odmítla rozhovor ve svém pracovišti a rozhodla se navštívit naše sídlo. Čas strávený s Ditou plynul přirozeně a u pravé francouzské palačinky, kterou jsme si objednaly, snad ani nemohu toto setkání nazvat pracovním.

Jak jste se dostala k této práci?

K práci v marketingu jsem se dostala přes školu a asi vrozenou touhu něco vymýšlet. Z vystudované ekonomiky mi marketing přišel jediný kreativní :-D. Konkrétně k PennyGirl mě přivedla mamka se sestrou. Kdysi mi vybraly inzerát v novinách nabízející místo ve společnosti. Výběrové řízení klaplo a já jsem nejdříve 7 let působila v nakladatelství IMP, s.r.o. a poté přešla do jeho „dětské odnože“ Stabenfeldt, s.r.o.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví, čím je pro Vás zajímavá a specifická?

Baví mě díky holkám. Holkám-členkám v klubu a holkám-kolegyním v týmu. Členky ve věku 6-13 let dávají perfektní zpětnou vazbu a nejvíc mě naplňuje, když posílají dopisy a obrázky a stoupá účast v soutěžích nebo jakýmkoliv jiným způsobem nám členky dají najevo, že je klub baví a je pro ně součástí jejich světa. Jsme malý tým, a tak je i zajímavé to, že vedení klubu musíme flexibilně pokrýt a umět trochu od všeho. Má práce je určitě specifická tím, že je zaměřena zejména na přímý marketing a zásilku. I přes nárůst zásilek v ČR díky eshopům a doručování do domu musím říci, že skutečných odborníků na poli direct mailingu, od kterých se můžete učit, je u nás bohužel velmi málo.

Kde jste pracovala před PennyGirl?

V IMP, s.r.o. a ve Firo-tour.

Jaké pro současnou práci využitelné zkušenosti jste v těchto zaměstnáních nasbírala?

Každá zkušenost je využitelná, pokud s ní nakládáte chytře, případně ji dokážete rozvinout, takže to vždy beru tak, že bych nebyla na místě, kde jsem, pokud bych neabsolvovala to předtím.

Jak byste stručně popsala společnost PennyGirl?

Je to dětský klub (a dnes už i komunita online) pro velké i malé slečny a všechny milovníky koní a zvířat.

Co výjimečného nabízí svým klientům PennyGirl? V čem jste jiní?

Klub PennyGirl nabízí výhody. Od toho je to klub a chceme umožnit rodičům, aby pro své děti mohli pořídit velmi výhodně to, co holčičky ve věku 6-13 let potřebují a co nikde jinde nekoupí. Po čem touží, o čem sní a také, aby se společně (rodič/prarodič/+dcera) něco naučili a dozvěděli. Nabízíme v balíčcích nejen knížky a encyklopedie, ale také komiksy, klubový magazín, praktické i zábavné dárky. Pro rodiče musí mít klub smysl směrem k efektivnímu využití volného času dětí a pro děti musí být klub hlavně zábava. Vzdělávat se zábavnou formou a naučit se nejen dobře číst, kreslit a psát, ale také se dobře starat o zvířátka a o druhé, dělat dobré skutky, šetrně se chovat k přírodě, navazovat nová přátelství, naučit se jezdit na koni... Klub v sobě skrývá hodně možností.

Jaký je, nebo byl ve věku 14let, Váš vztah ke koním?

Byla to taková voltiž bez koně :-D. Věnovala jsem se moderní gymnastice a to mě bavilo nejvíc. Už odmalička se pohybuji mezi samými děvčaty a i v rodině je to samá „baba“ :-D.

Koně ale maximálně respektuji a obdivuji. Dokonce se mi jednou podařilo i při mé výšce (181 cm) při sesedání z koně spadnout. Jsou to opravdu velká a vysoká zvířata :-D!

Co je pro Vás nejdůležitější v osobním životě?

Rodina, blízcí, přátelé a vůbec mezilidské vztahy.

Jaké je Vaše „životní motto“?

Z takových těch zažitých to je: Co Tě nezabije, to Tě posílí. A jinak mám ráda odpověď: Proč ne? Takže jsem pro každou špatnost. Jako správná PennyGirl – holka do nepohody a pro život.

Děkuji Ditě Bachroňové za velmi příjemný rozhovor.

Kateřina Hanajová

Naše výhody

Safe Online Reputation dokáže zlepšit Vaše podnikání:

  • Zvýšení spolehlivosti Vašeho podnikání díky doporučení zákazníků/klientů
  • Ochrana proti neoprávněnému hodnocení
  • Widget na Vaší webové stránce s aktuálním zobrazením výsledků
    Čtěte více →

Jsme na FACEBOOKU!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si plnohodnotnou měsíční verzi zdarma! Otestujte náš produkt a vyzkoušejte si výhody užívání modulu Safe Online Reputation v praxi!.