Faktor úspěchu: zákaznické hodnocení

Příběh společnosti Safe Shopping s.r.o.
© cirquedesprit - Fotolia.com

V dnešní době, kdy se internet stává stále více sociálním, potenciální zákazníci se častěji řídí doporučeními jiných lidí. Mnohé seriózní internetové obchody sází na zákaznické hodnocení a zvyšují tím důvěru nových zákazníků ke svému internetovému obchodu. Zákaznické hodnocení je však velmi citlivé téma, které by provozovatelé internetových obchodů měli vnímat jako významný marketingový nástroj.

Možnost vyjádření svého názoru na obchod nebo zboží již dávno nabízejí četná fóra, blogy a sociální sítě! Ale všechna taková hodnocení a komentáře jsou neuspořádaná a je obtížné je komplexně zhodnotit. Aby zákaznické hodnocení přinášelo reálný užitek obchodům a podnikání, je třeba využívat komplexních hodnotících systémů. Důležité však je, aby byly nezávislé, spolehlivé a nabízely i doplňkové služby.

Máme pro Vás 5 rad, jak učinit ze zákaznického hodnocení faktor Vašeho úspěchu:

1. Jen reálné hodnocení a komentáře!

Využívejte pouze ty systémy zákaznického hodnocení, které zaručují nezávislost získaného hodnocení a přijímají hodnocení pouze od lidí, kteří u Vás nakoupili.

2. Využijte hodnocení pro vylepšení svého podnikání!

Vaše hodnocení jsou Vaše aktiva. Každé zaslané hodnocení Vám pomůže zlepšit úroveň Vašeho podnikání a učiní jej zajímavější a přitažlivější pro Vaše zákazníky!

3. Nebojte se negativního hodnocení!

Negativní komentáře, pokud tvoří pouze malou část v porovnání s pozitivním hodnocením, podpoří přesvědčení o autenticitě hodnocení Vašeho obchodu.

4. Využijte získané hodnocení ve své marketingové strategii!

Povězte celému internetu o svých přednostech slovy svých klientů! Vaše hodnocení, to je silný marketingový nástroj pro Vaše podnikání/Váš obchod.

5. Udělejte ze svých zákazníků své fanoušky!

Reagujte na názory a hodnocení svých zákazníků! Pokud zákazníci vidí, že reagujete na jejich problémy a poděkování, pak u Vás zcela jistě nakoupí znovu. Safe Online Reputation je nezávislý modul zákaznického hodnocení, který pomůže zákazníkům vybrat si právě Váš obchod a Vám pomůže zlepšit úroveň Vašeho obchodu a získat přímý kontakt se svými zákazníky.

[SOCIAL PLUGINS]

Naše výhody

Safe Online Reputation dokáže zlepšit Vaše podnikání:

  • Zvýšení spolehlivosti Vašeho podnikání díky doporučení zákazníků/klientů
  • Ochrana proti neoprávněnému hodnocení
  • Widget na Vaší webové stránce s aktuálním zobrazením výsledků
    Čtěte více →

Jsme na FACEBOOKU!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si plnohodnotnou měsíční verzi zdarma! Otestujte náš produkt a vyzkoušejte si výhody užívání modulu Safe Online Reputation v praxi!.
VERZE ZDARMA!