Co je to Safe Online Reputation?

Safe Online Reputation je nezávislý modul zákaznického hodnocení, který sbírá, analyzuje a zveřejňuje komentáře a hodnocení.

a

Jak Safe Online Reputation funguje:


  • Systém odešle zákazníkovi email s žádostí o hodnocení. Každá firma má nastaveno odesílání k určitému statusu objednávky (odesláno, zaplaceno, doručeno atd.).
  • Zákazník obdrží dotazník, jehož prostřednictvím ohodnotí nabízená kritéria.
  • Systém hodnocení zanalyzuje a připočítá ho do indexu důvěryhodnosti.
  • Pozitivní hodnocení se zveřejní ihned, na zveřejnění negativního komentáře máte 7 dní na nahlášení neoprávněného hodnocení, spamu, reklamy či vulgarismu.
  • Každý klient má k dispozici systémový backoffice – v tomto zázemí lze pracovat s hodnocením (viz bod 4), či vytvořit podrobnou statistiku výsledků.


Safe Online Reputation na mobilním telefonu a tabletu!
Responzivní design na našich stránkách
b

Jak jsou zveřejněny výsledky hodnocení


Na Vašich internetových stránkách je umístěn tzn. widget, který je trvale spojen s databází, ukazující aktuální výsledky hodnocení. Přes něj se kliknutím dostanete na stránku rozšířených výsledků, na které najdete všechna hodnocení s komentáři.

Spravovat hodnocení můžete v našem systému, který je součástí každého modulu.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si plnohodnotnou měsíční verzi zdarma! Otestujte náš produkt a vyzkoušejte si výhody užívání modulu Safe Online Reputation v praxi!.
VERZE ZDARMA!


CO JE TO SAFE ONLINE REPUTATION?

c

Jak funguje připojení


Připojení funguje na základě implementace API kódu do kódu Vašich internetových stránek. Veškeré potřebné údaje Vám pošleme emailem a celková doba zapojení je přibližně 30 minut.

Připojení je tedy opravdu rychlé a jednoduché!

Pokud nemáte vlastního programátora, poskytneme Vám technickou podporu a pomoc při implementaci.

d

Výhody užívání Safe Online Reputation


Widget na Vaší webové stránce s aktuálním zobrazením výsledků

Zvýšení spolehlivosti Vašeho podnikání díky doporučení zákazníků/klientů, kteří již uskutečnili nákup

Zhodnocení silných a slabých stránek Vašeho podnikání z pohledu zákazníků

Ochrana proti neoprávněnému hodnocení

Zvýšení prodeje a konverze

Responsivní design

Social Marketing prostřednictvím doporučení na Facebooku a Twitteru

Jedinou informací, kterou náš systém potřebuje pro odesílání hodnocení je email Vašich klientů. Informace o ceně a složení nákupu nesbíráme! Ochrana osobních údajů.

e

Naše priority


Nejdůležitější je pro nás NEZÁVISLOST!

Nikdo z našich klientů nemůže hodnocení ovlivňovat. Snažíme se tak ukázat pravdivou hodnotu našich klientů. Zároveň Vám můžeme zaručit, že nejsme nijak vázáni na kteroukoli jinou českou společnost. Nezávislost tak chápeme i směrem k našim klientům.

Společnostem nabízíme OCHRANU!

Našim klientům zaručujeme ochranu proti neodůvodněnému hodnocení. Poté, co obdrží negativní hodnocení, má klient 7 dní na vyřešení problému, než se komentář zveřejní. Může tak nahlásit spam, reklamu, vulgarismus, či neoprávněné hodnocení. Během tohoto časové období může klient se svým zákazníkem vyřešit problém, a pokud nám prokáže jeho vyřešení, komentář smažeme.

Neschraňujeme ŽÁDNÉ ÚDAJE!

Modul zákaznického hodnocení funguje na bázi API kódu, díky kterému si může klient sám zvolit, jaké informace s námi bude sdílet. Minimální informací je email zákazníka. Neschraňujeme tedy žádné osobní informace o zákaznících ani informace o objednávkách či tržbách klienta.

Zakládáme si na INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPU!

Ke každému našemu klientovi přistupujeme jako k jednotlivci, proto v současné době vytváříme widgety „na míru“. Nabízíme také možnost změnit kritéria hodnocení podle toho, co je pro našeho klienta nejdůležitější.
2351 počet
hodnocení
4.74 index
důvěryhodnosti

"Užasná komunikace byla jsem velmi spokojená s přístupem kdyby tohle fungovalo vsude jako u vás dekuji."

Hodnocení našeho klienta ePojisteni.cz


SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si plnohodnotnou měsíční verzi zdarma! Otestujte náš produkt a vyzkoušejte si výhody užívání modulu Safe Online Reputation v praxi!.
VERZE ZDARMA!